هتل ارمیتاژ سنت پترزبورگ روسیه جزو لوکس ترین هتل های ۵ ستاره سنت پترزبورگ روسیه است. این هتل کمی با خیابان نوفسکی سنت پترزبورگ فاصله دارد ولی از نظر لوکسی و زیبایی بسیار منحصر به فرد است بر عکس تصور عموم که فکر می کنند به خاطر نام و نمای بیرونی این هتل می بایست نزدیک ارمیتاژ باشد این هتل با موزه ارمیتاژ فاصله دارد و در موقعیتی قرار دارد که فاصله زیادی تا موزه ارمیتاژ دارد .

هتل ارمیتاژ از نطر امکانات بسیار کامل است و تمامی نیازهای شما را برای اقامت در یک هتل لاکچری تامین می کند . برای تمامی مشتاقان اقامت در هتل های مجلل و اشراقی اقامت در این هتل مجلل را توصیه می کنیم و امیدواریم از اقامتتان در این هتل نهایت لذت را ببرید.

هتل ارمیتاژ سنت پترزبورگ در سال ۲۰۱۳ ساختش تمام و افتتاح شده است این هتل زیبا بر اساس معماری کاخ ارمیتاژ طراحی و ساخته شده است با این تفاوت که ساختمانی مدرن با تجهیزاتی بسیار پیشرفته دارد.  روح معماری این هتل بر اساس فلسفه فکری معمار ارمیتاژ و با معماری اصیل و کلاسیک روسی تطبیق کامل دارد و دیزاینرهای هتل سعی کردند در دیزاین هتل روح یک کاخ اشرافی تزاری را زنده نگه دارند در بسیار از نقاط هتل آثار هنری ارزشمندی از هنرمندان ایتالیایی را خواهید دید. اتاق ها مجهز به تلویزیون صفحه تخت، حمام اختصاصی، صندوق امانات، چایساز و اتو، مینی بار و … می باشد.

رستوران میکل آنژ این هتل غذاهای بسیار خوشمزه ایتالیایی را سرو می کند و رستوران کاترین هتل ارمیتاژ سنت پترزبورگ غذاهای اصیل روسی را سرو می کند و در بار لابی می توانید طعم چای روسی را بچشید.

این هتل ۱۵ دقیقه پیاده تا خیابان نوسکی پراسپکت فاصله دارد و فاصله آن تا موزه ارمیتاژ حدود ۳ کیلومتر می باشد. هتل ارمیتاژ سنت پترزبورگ ۷ دقیقه پیاده با نردیک ترین ایستگاه مترو فاصله دارد و از ایستگاه تاریخی و زیبای مسکو سنت پترزبورگ حدود ۲ کیلومتر فاصله دارد و از هتل ارمیتاژ سنت پترزبورگ تا فرودگاه بین المللی پولوکوو سنت پترزبورگ حدود بیست و دو و نیم کیلومتر قاصله است.