هتل گلدن بی Golden Bay در منطقه توریستی دکلیا لارناکا Larnaca در فاصله ۱۵ کیلومتر از فرودگاه بین المللی لارناکا و ۷ کیلومتری مرکز شهر لارناکا Larnaca واقع شده است. هتل گلدن بی Golden Bay دریکی از بی نظیرترین سواحل دنیا واقع شده است و برای استفاده از ساحل، تخت، چتر و حوله بدون دریافت هزینه در اختیار مسافرین گذارده می شود.هتل دارای یک استخر روباز و پارکینگ اختصاصی رایگان می باشد و امکانات اینترنت رایگان در سرتاسر هتل برقرار است. هتل گلدن بی یکی از برترین هتلهای موجود در قبرس براساس رای مهمانان و بازدیدکنندگانش می باشد و بیشتر مهمانان، این هتل را به عنوان هتلی عالی برای اقامت و گذراندن تعطیلات عنوان کرده اند.
اتاقها از تراس اختصاصی مشرف به ساحل و دریا، تلویزیون با گیرنده ماهواره، پلی استیشن سونی، لوازم دم کردن چای و قهوه و مینی بار برخوردار میباشند. سوئیت های هتل با داشتن تراس اختصاصی آفتاب و جکوزی، سطح دیگری از راحتی را در اختیار میهمانان قرار داده اند...
هتل امکانات رفاهی متنوعی از قبیل استخرهای متعدد روباز و سرپوشیده ، ورزشگاه، مرکز سلامت با ماساژ، سونا، اتاق بخار و سالن زیبایی تدارک دیده است. میهمانان میتوانند از هر یک از امکانات فوق به دلخواه خود استفاده نمایند .زمین بازی کودکان، بازیها و ورزشهای آبی، تعطیلات همه را به لحظات مفرحی تبدیل خواهند کرد. مراقبین حرفه ای کودکان نیز با تدارک برنامه ها و فعالیت های متنوع، از کودکان به نحو احسن نگهداری میکنند.