·         هتل ریو ریزورت Rio Resort
هتل تفریحی و 5 ستاره ریزورت ریو به دلیل بهترین معماری و مهمان نوازی  یکی از بهترین هتل های جزیره گوا محسوب می شود و در فاصله تنها 5 دقیقه ای از ساحل Baga در Bardez قرار گرفته است.
امکانات
امکانات این هتل شامل استخر روباز،استخر و سونای آب گرم، Zaara : سالن زیبایی و مرکز سلامت و آبگرم و ماساژ، ماساژ و معالجات آیروودیک، سالن بدنسازی، کتابخانه هتل، سالن پینگ پنگ، صبحانه در اتاق، صرافی، خدمات کفش و واکس، مرکز تجاری، کرایه اتومبیل، سرویس ایاب و ذهاب رایگان، خشکشویی و لباسشویی، آسانسور، گاوصندوق، انبار بار و چمدان و باغ می باشد.
امکانات اتاق ها
·         80 اتاق Deluxe : این اتاق ها بین 500 تا 660 فوت مربع می باشند. این اتاق ها فوق العاده لوکس، بزرگ و مدرن می باشند با فضای نشیمن باز، بالکن و مبلمان زیبا با رنگ آمیزی منحصر به فرد، حمام لوکس با وان حمام و دوش آب جداگانه می باشد.
·         6 سوئیت Royal : این سوئیت ها 1000 فوت مربع می باشد. این سوئیت ها بسیار باشکوه، مجلل، پر زرق و برق و بزرگ می باشد. این سوئیت ها با ظرافت های سنتی و طراحی های خیره کننده ای تزئین شده اند و متشکل از فضای نشیمن و یک اتاق خواب جداگانه با تخت خواب های شاهانه، یک حمام بزرگ با وان از سنگ مرمر برای دو نفر، دوش جداگانه و دو بالکن با منظره ای خیره کننده از دریاچه های نمک گوا و اطراف آن می باشد.
·         14 اتاق Cozy : اتاق گرم و نرم با بالکن 400  فوت مربع به دور از رفت و آمدهای مکرر می باشد. این اتاق راحت با حمام های مرمر (دوش، وان حمام و توالت) با مبلمانی زیبا، مینی بار، سشوار، تلویزیون، تهویه هوا و سرویس چای / قهوه و برای 2 نفر مناسب می باشد.