هتل 5 ستاره الیسیوم در قلب شهر استانبول قرار گرفته است. این هتل از یک طرف، شما را قادر به مشاهده تمام پویایی و جذبه شهر می کند و از طرف دیگر با ارائه خدمات عالی، اقامت دلپذیری را برای شما مهیا می کند. سفر جذابی در انتظار شماست...

سرویس های هتل الیسیوم استانبول
دارای 187 اتاق و سوئیت – رستوران – تراس - استخر - مرکز تناسب اندام / باشگاه - سالن اسپا – سونا – حمام ترکی - جکوزی –Wifi رایگان در فضای عمومی هتل– امکانات مختص افراد کم توان –   ترانسپورت فرودگاهی – امکان اجاره خودرو -  پارکینگ رایگان - خدمات ارزی – اتاق جلسه و ضیافت – آرایشگاه - خدمات خشکشویی و لباسشویی – خدمات اتاق – کارکنان و خدمه چندزبانه و ...

هتل الیسیوم در 600 متری میدان تکسیم بوده و تنها 5 کیلومتر با بازار بزرگ فاصله دارد. با وجود ایستگاه مترو و تراموا در میدان تکسیم، امکان دسترسی به مناطق گردشگری، تفریحی و مراکز خرید استانبول به راحتی مهیا است. همچنین این هتل در فاصله 20 کیلومتری فرودگاه آتاتورک و 40 کیلومتری از فرودگاه سبیحا قرار دارد.
اتاق ها و سوئیت های هتل الیسیوم از معماری مدرن و زیبایی الهام گرفته اند و از امکاناتی نظیر: سیستم تهویه، تلویزیون LCD، اینترنت، حمام با دوش، مینی بار، قهوه/چایی ساز، سشوآر و ... برخوردارند.
مرکز تناسب اندام و اسپای هتل با 1650 متر مربع وسعت و ارائه خدمات مراقبتی بینظیر، یک تجربه جدید و انرژی مضاعف را به مهمانان هتل وعده می دهند.
هتل الیسیوم، از بوفه صبحانه بسیار غنی برخوردار بوده و شامل انواع میوه های تازه، نان ها و ... می باشد. برای نهار و شام نیز انواع غذاهای بین المللی و ترکیه ای فراهم است.
فرصت اقامت در این هتل فوق العاده، با تور استانبول، به راحتی امکان پذیر است.

آدرس هتل: اینوما یدیکویولار کادسی، هاربیه سوکاک، شیشلی، تکسیم، استانبول، ترکیه