اخذ وقت سفارت کانادا

راهنمای سفر به استانبول

راهنمای سفر به استانبول نقشه ایی کامل بهمراه راهنمایی جز به جز در مورد سفر به این شهر توریستی می باشد. سفری که اگر در ابتدای آن دانش و تجربیات مسافران دیگر را ندانیم شاید دچار سردرگمی گردیم . در این بخش سعی داریم تا شما مسافران عزیز را با امکان مهم در استانبول مانند مراکز خرید ارزان استانبول ، مراکز دیدنی استانبول ، هتل های ارزان استانبول و دیگر اماکن آشنا سازیم . امیدواریم پس از خواندن این مقالات نگاهی بازتر از فرهنگ ، رسم و رسوم ، بناهای تاریخی ، مذهبی ، امکان تجاری داشته باشید.

بازار یزرگ استانبول یکی از اماکن دیدنی استانبول

بازار بزرگ استانبول

بازار بزرگ استانبول یکی از بزرگترین و قدیمی ترین بازارهای سرپوشیده ای دنیا است و دارای ۳۰۰۰ مغازه بوده که در برگرفتن ۶۱ خیابان استانبول به جرات می تواند بزرگترین…
برج گالاتا استانبول

برج گالاتا استانبول

اسب تروی استانبول

اسب تروی استانبول

عید امسال

آژانس مسافرتی موج سفر شاهین مفتخر است که بیشترین حجم مسافرین را به مسیرهای مختلف در سراسر جهان مخصوصاً در مسیرهای کشور ترکیه از جمله شهرهای آنتالیا ، استانبول از طریق پروازها و خطوط هوایی معتبر به خود اختصاص داده و با ایجاد پکیج ها و تورهای متنوع و جذاب و با کمترین هزینه برای مسافرین نقش مهمی را در صنعت توریسم و جهانگردی ایفا نمایند.

آژانس مسافرتی موج سفر شاهین با کادری مجرب و تیمی متشکل از کارمندان خبره و مسلط و همچنین مدیریتی که سالها در سمت گرداننده شرکت های خدمات مسافرتی به نام و بزرگ در تهران بوده ، کار خود را در سال 1377شروع کرده و اهدافی را در این مسیر دنبال می کند که مهمترین آنها اجرای تورهای لوکس در مسیرهای جدید و جذاب با اهداف خاص می باشد تا شاید بتوان آنها را جاگزین مسیرهای کسل کننده و تکراری امروزی کرد.

لذا کارکنان مجرب این شرکت خدمات مسافرتی مصمم هستند تا خاطرات و لحظاتی خوش را برای شما به ارمغان آورند و هیچ چیز جز لبخندشما مسافرین عزیز و رضایت کامل شما برای ما اهمیت ندارد و تمام توان خود را برای ایجاد سفرهایی به یاد ماندنی برای شما به کار خواهیم برد

فهرست