مراکز خرید استانبول

مراکزی که در استانبول میتوانید برای خرید بروید

مراکز خرید استانبول یکی از پر بازدیدترین مرکز هایی می باشد که هر توریست و گردشگر به آن مراجعه می نماید . استانبول دارای جاذبه های دیدنی و گردشی بسیاریست که بی شک می توان خرید در مراکز بی نظیراش را تجربه ای عالی، شگفت انگیز و در عین حال متفاوت دانست.

لذت یک خرید عالی از برترین برند های ترکیه در مناسب ترین قیمت تجربه ایست که جایی جز استانبول نمی توان آن را یافت. آژانس مسافرتی و گردشگری موج سفر شاهین با معرفی هرچه بهتر از این مراکز، قصد دارد تا سفری خوبی را برای شما به ارمغان آورد . دانستن نام و نشانی این مرکزها در پایین آوردن هزینه های سفر شما می تواند مفید واقع گردد و در این جا سعی داریم تا بهترین مراکز خرید استانبول را به شما معرفی کرده تا بتوانید خریدی لذت بخشی را تجربه نمایید.

برخی از مراکز مهم

مرکز خرید فروم استانبول ، مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول ، مرکز خرید زورلو استانبول ، مرکز خرید کانیون استانبول ، مرکز خرید پالادیوم استانبول ، مرکز خرید آکمرکز ، مرکز خرید مال برج  ، ترامپ ، مرکز خرید جواهیر ، مرکز خرید ساپ پیره ، مرکز خرید آکوا فلوریا استانبول ، مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی  ، مرکز خرید استوریا ، مرکز خرید گالریا ، مرکز خرید مترو سیتی ، مرکز خرید سیتز ، مرکز خرید اولیویوم ، مراکز خرید خیابان استقلال ، مرکز خرید سفایر ، مرکز خرید مارمارا ، مرکز خرید گراند بازار استانبول ، مرکز خرید بازار قدیمی استانبول ، مرکز خرید اوت لت ویاپورت ، مرکز خرید آکوا فلوریا و …

مشاهده و رزرو تورهای ارزان استانبول همراه با آفرهای ویژه موج سفر شاهین

مرکز خرید استانبول مال

مرکز خرید استانبول مال

فهرست